درباره کلینیک نیکان

تاریخچه

در اواسط دهه هشتاد شمسی، رویکرد مشتری مداری و بیمارمحوری در کنار فرهنگ ارتقا مستمر کیفیت در خدمات سلامتی مورد توجه دست اندرکاران نظام سلامت کشور قرار گرفت .همین امر موجب شد تا چند تن از پزشکان و مدیران بیمارستان میلاد با هدف ایجاد بیمارستانی متفاوت در خدمات سلامتی به ویژه در نگاه به بیماران اقدام به تاسیس بیمارستانی بر پایه مهرآفرینی با خود ،همکاران، جامعه و بیماران به نام” نیکان ” نمودند.
با گذشت بیش از سه سال از ارائه خدمت گروه نیکان در ساختمان بیمارستان نیکان واقع در شمال شرق تهران، این گروه در جهت تکمیل ارائه سرویس های خود تصمیم به توسعه خدمات خود در زمینه پوست و لیزر و زیبایی گرفتند که با بوجود آمدن مرکز پزیبایی نیکان دقیقا روبروی بیمارستان نیکان این هدف محقق گردید.
تاسیس این مرکز با پشتوانه علمی و فنی بیمارستان نیکان، برگی است از دفتر خدمت رسانی این گروه بزرگ در زمینه ارائه خدمات سلامتی و درمانی به هم میهنان عزیزمان.

پرسنل نیکان

دکتر محمد رضا کیانی

آقای دکتر کیانی متخصص پوست و مسئول فنی این مرکز بوده و خدمات لیزر زیر نظر ایشان انجام می  گیرد. سالها تجربه انواع کارهای زیبایی دکتر کیانی در کلینیک ها ی بنام تهران، ضامن کیفیت نیکان است.

دکتر هدی آخوندی

خانم دکتر آخوندی از پزشکان با تجربه در زمینه پوست و زیبایی می باشند که با رعایت تمام نکات ایمنی پزشکی، رضایت شما را تضمین میکنند. چندین سال فعالیت در مطب شخصی گواه تجربه زیاد ایشان است.

دکتر ارشنگ قدس

خانم دکتر قدس از پزشکان با سابقه در زمینه پوست و زیبایی که با دقت و ظرافت، پاسخگوی نیازهای زیبایی شما عزیزان می باشند. سالها فعالیت در مطب شخصی در زمینه زیبایی، سلامت شما را تضمین خواهد کرد.

Dummy Image

سمانه موسوی

خانم موسوی علاوه بر تجربه پرستاری در بخش های مختلف بیمارستانی از جمله اورژانس، سابقه انجام انواع فعالیت های لیزر و مراقبتهای پوستی را دارند. مدارک گوناگون دوره های پوست، لیزر و زیبایی ایشان گواه این ادعاست.

Dummy Image

پریسا مصاحب

خانم پریسا مصاحب دارای مدرک کارشناسی ارشد تغذیه از دانشگاه شهید بهشتی تهران متخصص رژیم درمانی و تناسب اندام نیکان می باشند. انواع رژیم های درمانی و ورزشی و همچنین تناسب اندام متاسب با نیاز های فردی مراجعین، تخصص ایشان است.

Dummy Image

دکتر لیزا دانشور

اهداف ما

بسمه تعالی

صدا ها بهترین نمایانگر احوال انسان هستند.صدای بازی های کودکانه ،صدای شادی یک خانواده که کنار یکدیگر جمع شده اند، صدای خنده های از ته دل و… همه و همه روح جان می بخشند به زندگی انسان. همه این صدا ها را می توان رهاورد سلامتی و رضایت قلبی انسان در زندگی دانست و قدردان آن بود.

همیشه می خواستیم طنین بخش چنین اصوات خوشی در زندگی هموطنان باشیم. سعی کردیم با ارائه خدمات درجه یک، آرامش و رضایت قلبی را حتی در زمان ناخوشی ،به هموطنان عزیز هدیه کنیم و هیچ زمان از هیچ تلاشی فروگذار نبودیم و نخواهیم بود.

مهربانی و تعهد را سرلوحه کار خویش قرار دادیم تا طعم شیرین زندگی در زمان های سخت از یاد هموطنانمان نرود و بدانند که جامعه همه ما یکی است ،خوشی ما یکی است و درد ما هم یکی.

گواهی نامه ها

https://nikanbeautyclinic.com/wp-content/themes/resanehlab-child