لیزر مو های زائد، درمان لیزر برای کاهش موهای زائد یک روش بسیار موفق و با درصد جواب‌دهی بسیار بالا (تا حدود 90 درصد) می‌باشد. نور لیزر با هدف قرار دادن ملانین مو، باعث تخریب فولیکول موها می‌شود. همچنین لیزر برای از بین بردن موهای زیر پوستی بهترین انتخاب می‌باشد.

لیزر موهای زائد

کاربرد لیزر موهای زائد

پس از بررسی پزشک متخصص، طرح درمانی مناسب هر فرد و بر اساس ویژگی‌های شخصی او ارائه می‌شود. اشعه لیزر رنگدانه‌های مو را هدف قرار می‌دهد؛ در نتیجه تیرگی و ضخامت موی مورد نظر در این فرآیند نقش بسیاری داشته و بر نتیجه نهایی تاثیرگذار است.

فواید لیزر موهای زائد

از بین رفتن موهای زائد و رسیدن به ظاهر ایده‌آل از مهم‌ترین فواید استفاده از لیزر است؛ به‌علاوه مراجع در طی این فرآیند درد بسیاری را متحمل نخواهد شد. مدت زمان انجام این فرآیند کوتاه است و به طور تقریبی در هر جلسه بین 5 تا 10 دقیقه زمان می‌برد.

پروسه لیزر موهای زائد

موهای ناخواسته نواحی گوناگون بدن را می‌توان با استفاده از لیزر از بین برد. میزان موفقیت و نتیجه نهایی این فرآیند ارتباط بسیاری با ویژگی‌های فردی هر شخص، نوع و جنس موهایی دارد که وی درصدد حذف آن‌ها با استفاده از لیزر است.

دستگاه +Elite

دستگاه +Elite با دو طول موج ان‌دی‌یگ (Nd:YAG) و الکساندرایت (Alexandrite) از جمله جدیدترین لیزرهای ساخت شرکت Cynosure آمریکا، دستگاهی منحصر به فرد و با سرعت بسیار بالا در عملکرد به شمار می‌رود. از جمله کار برد های این دستگاه به شرح زیر است:

1) رفع موهای زائد، حتی موهای کرکی و نازک برای تمام رنگ‌های پوست (حتی پوست تیره و برنزه) با قدرت و سرعت بالا ریسک کم

2) رفع ضایعات پیگمانته‌ی پوست

3) رفع ضایعات ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب و قرمزی صورت

4) رفع کک و مک و لکه‌ها در پوست بر اثر بالا رفتن سن

5) رفع ضایعات عروقی

6) جوانسازی

Elite+